Обіди

blog-detail

У ресторані «Капітал» діє лінія швидкого харчування. За основу меню шеф-кухар взяв традиційну українську кухню, додавши їй європейську невимушеність та яскравої подачі.

Такий формат роботи ресторану ідеально підійде для працюючих людей, які цінують свій час, а також смачну і здорову їжу. Чекати на замовлення не потрібно, завжди є можливість вибрати щось до смаку в асортименті представлених блюд.

Вранці приготовлені страви лінії швидкої роздачі доступні відвідувачам з 11:00 до 16:30. На вибір в меню: гаряче, перші страви, гарніри і м’ясні страви, салати, десерти і випічка.
Ознайомитися з актуальними пропозиціями зручно на сторінці ресторану “Капітал” в інстаграм @kapitalrestoran.
За бажанням, вподобане блюдо можна взяти з собою на винос. Офіціант запакує вам обід у спеціальну тару. А власник, який прийшов зі своїм багаторазовим посудом, автоматично отримує знижку 3%

Всупереч поширеній думці, страви лінії швидкого приготування можуть бути складними і вишуканими, поєднувати в собі легкість і в той же час бути поживними. Це вимагає від кухарів майстерності і любові до процесу приготування, чим команда кулінарів ресторану «Капітал» безумовно може похвалитися.