Корпоративи

blog-detail

Гідне місце для проведення корпоративу – важлива складова свята. Подібні заходи допомагають згуртувати колектив і побудувати міцні відносини з колегами. У банкетному залі ресторану “Капітал” з комфортом розміститься до 100 гостей.
Ресторан “Капітал” відкритий для будь-яких форматів ділових заходів. Зал місткістю до 100 учасників підходить для проведення корпоративів, семінарів, переговорів, тренінгів, презентацій і фуршетів. Також є конференц зал на 60 осіб.
Конференц-зал у Львові  ( або у ресторані “Капітал) – зручне місце для організації ділових зустрічей вашої компанії. Висока транспортна доступність (в 10 хвилинах їзди від центру), власна велика парковка. Затишна атмосфера і професійні офіціанти дозволять провести будь-який захід на високому рівні без зайвих витрат.
Кілька видів кава-брейків, бізнес-ланчів, бізнес-вечерь, фуршетних і банкетних меню, представлених широким вибором вишуканих страв української та європейської кухні, спиртних і безалкогольних напоїв, дозволить підібрати оптимальні варіанти харчування для ваших гостей.

Ресторан “Капітал” – це ідеальна пропозиція для тих, кому важлива бездоганна організація заходу, комфорт та помірні ціни.
Замовити: +38 (066) 777 77 65