День народження

blog-detail

Як вибрати банкетний зал у Львові для святкування Дня народження? Подивитися кілька варіантів і повернутися до нас! Вас чекає відпочинок бездоганної якості і атмосфера свята. Шеф кухар запропонує різні варіанти банкетного меню і індивідуальний підхід до їх складання.

Інтер’єр банкетного залу дозволяє створити будь-яку атмосферу – вечірку в стилі Гетсбі і класично оформлені Хрестини. Святкування Нового року, дня народження у Львові пройде бездоганно у банкетному залі ресторану “Капітал”.

Організація святкових банкетів у ресторані – простий і безтурботний захід для нашого клієнта. Від вас – лише уточнити свої побажання, а всю організацію ми беремо на себе. У нас класичний, затишний банкетний зал у Львові, де ви можете відзначити ювілей, відсвяткувати корпоратив або випускний, зустріч однокласників або Новий рік.

Ресторан «Капітал» пропонує гостям різноманітне меню, в якому кожен зможе вибрати страву на свій смак. І це не все! Ще відмінно провести час, розслабитися, звільнитися від повсякденної домашньої обстановки і просто відпочити.

Про те, щоб келихи були завжди сповнені, а на столах стояло вдосталь частувань, подбає наша команда професійних офіціантів. Не помітні для гостей, але завжди на місці, якщо знадобляться.

Ми раді розділити з вами радість важливих дат і задоволення від ваших особистих і професійних успіхів. У ресторанному комплексі “Капітал” ми допоможемо організувати захід будь-якої спрямованості і будь-якого масштабу!

Чому варто замовити банкетний зал у Львові ресторану ”Капітал”:
– просторий, затишний зал розрахований на 100 осіб
– різноманітна кухня (холодні закуски, салати, м’ясні і рибні страви, піца, дитяче меню)
– у барній карті представлено 20 видів алкогольних та безалкогольних напоїв
Ціна з особи – 500 грн.
Замовити банкет: +38 (066) 777 77 65