Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Харчування туристичних груп

Ресторан «Капітал» має великий досвід в питанні організації харчування туристичних груп в Львові. Наш заклад розташований в затишній частині міста, має зручний під'їзд і власну велику парковку. Можливість організації харчування одночасно до 110 осіб. Меню формується індивідуально, можуть включатися як традиційні страви української кухні з основного асортименту. Ціна сніданку зазвичай складає від 40 грн до 65 грн для одного туриста. Ми також організовуємо обіди або вечері, а також пропонуємо в дорогу сухі пайки. Враження про екскурсійну програму у туристів не можуть бути повною мірою позитивними, якщо питання харчування не буде обдуманим та вирішеним наперед. Адже харчування туристичних груп є дуже важливою складовою загального враження, яке залишиться у туристів від подорожі.

Ресторан «Капітал» пропонує туристичним агентствам, а також шанувальникам групового туризму, взаємовигідне співробітництво по організації харчування туристів та туристичних груп у Львові.

Ми пропонуємо організаторам екскурсій вирішити питання харчування туристів в затишній обстановці, смачно і недорого. Затишна атмосфера, близьке розташування до туристичних маршрутів Львова, різноманітне меню, гнучка цінова політика та європейський рівень обслуговування - все це робить «Капітал» прекрасним місцем для харчування туристичних груп. Замовлення слід оформляти за 3 дні до очікуваного прибуття групи. Шеф-кухар ресторану «Капітал» підбере для вас оптимальне меню, враховуючи всі побажання. При цьому меню за бажанням може містити пісні, вегетаріанські або національні страви.

Дізнатися більш детальну інформацію про організацію харчування туристів у Львові від ресторану «Капітал», Ви можете, зв'язавшись з нами за будь-яким зі зазначених телефонів:

 

             тел./факс: +38(032) 242-38-89

             тел. моб.: (МТС) +38(066) 777-77-65